PIEDĀVĀJUMS

Mēs vēlamies veikt investīcijas sevi jau pierādījušos uzņēmumos, kuri ir nostiprinājušies mājas tirgū un šobrīd apgūst jaunus eksporta tirgus, palielina jaudas, attīsta jaunus darbības virzienus, uzlabo uzņēmuma rentabilitāti vai automatizē procesus. ZGI Capital pieredzē ir investīcijas metālapstrādē, pārtikas nozarē, kokapstrādē, loģistikā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, mazumtirdzniecībā, pakalpojumu eksportā u.c. Lai pieņemtu lēmumu par investīcijām, mums ir svarīgi izprast uzņēmuma līdzšinējo darbību, kapitāla izlietojuma plānus un pārliecināties par tālākas izaugsmes pamatojumu. Lūdzu sūtiet informāciju par Jūsu biznesa projektu uz e-pastu: zgi@zgi.lv vai aizpildiet formu. investīciju apjoms vienā uzņēmumā

VEIKSMES STĀSTI

Daži no dibinātājiem, kuri ik dienas veido un attīsta lieliskus uzņēmumus

 

JAUNUMI

Uzņēmumiem iespēja pieteikties investīciju fonda finansējumam

Mūsuprāt, šis ir īstais brīdis uzņēmuma rezervju izveidošanai, tāpēc aicinām pieteikties, aizpildot pieteikuma formu.

Vebinārs: Bizness pēc Covid – investīcijas izaugsmei

Aicinām pieteikties bezmaksas vebināram, kas notiks 11. jūnijā, 15:00-16:00. Tas būs īpaši noderīgs tiem uzņēmumiem, kuri saskata jaunajā situācijā iespējas.

Fonda apjoms palielināts līdz 32.5 miljoniem eiro

ZGI Capital jaunākais investīciju fonds ‘ZGI-4 AIF’ otrajā kārtā, piesaistot 7.5 miljonus eiro papildus investīcijas, palielina savu apjomu uz 32.5 miljoniem eiro. 


 .