PIEDĀVĀJUMS

Mēs vēlamies veikt investīcijas sevi jau pierādījušos uzņēmumos, kuri ir nostiprinājušies mājas tirgū un šobrīd apgūst jaunus eksporta tirgus, palielina jaudas, attīsta jaunus darbības virzienus, uzlabo uzņēmuma rentabilitāti vai automatizē procesus. ZGI Capital pieredzē ir investīcijas metālapstrādē, pārtikas nozarē, kokapstrādē, loģistikā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, mazumtirdzniecībā, pakalpojumu eksportā u.c. Lai pieņemtu lēmumu par investīcijām, mums ir svarīgi izprast uzņēmuma līdzšinējo darbību, kapitāla izlietojuma plānus un pārliecināties par tālākas izaugsmes pamatojumu. Lūdzu sūtiet informāciju par Jūsu biznesa projektu uz e-pastu: zgi@zgi.lv vai aizpildiet formu. investīciju apjoms vienā uzņēmumā

VEIKSMES STĀSTI

Daži no dibinātājiem, kuri ik dienas veido un attīsta lieliskus uzņēmumus

 

JAUNUMI

Pirmā saimniecība Latvijā saņem Ilgtspējīgas lauksaimniecības sertifikātu 

Iespēja radusies sadarbībā ar ZGI Capital portfolio uzņēmumu eAgronom, kas nodrošina dabiskāku un veselīgāku augsni, kā arī sniedz priekšrocības iegūt īpaši izdevīgus aizdevuma un līzinga finansēšanas nosacījumus.

Fonds ZGI-4 realizēs savu ieguldījumu Hansamatrix 

Pēc piedāvājuma noslēgšanās pircēja rīcībā būs akcijas, kas veido 93.1% no sabiedrības balsstiesībām.

Finansējuma pieejamība jaunajā realitātē Latvijā

Turbulence pasaules akciju tirgos, inflācija, strauji augošās jēlnaftas un energoresursu cenas rada bažas par recesiju, taču globālā ekonomika izskatās noturīga un šo brīdi no krīzes var pārvērst iespējā.