Art Fairs Service stāsts

Mobilly stāsts

Biotehniskā centra stāsts

AKTĪVĀS INVESTĪCIJAS

Daugavpils WoodEkoloģiska kurināmā ražošana -2020
Hansamatrix
Elektronika
www.hansamatrix.com
2019
Corle OUTelekomunikāciju tīkli https://www.corle.ee/en/2019
Biotehniskais centrs                Bioreaktoru ražošana            http://bioreactors.net/                   2016
Mobilly Fintechwww.mobilly.lv 2016 
KOOL LatvijaMazumtirdzniecībahttp://kool.lv/2016
Nordic GroupIzglītības spēleshttp://nti.lv2016 
Dardedze HologrāfijaPoligrāfijahttp://www.dardedze.lv/2015
CS GamesIThttps://forecaster.lv2015
Mārupes MetālmeistarsMetālapstrādehttp://www.metalmaster.lv/2015
Baltic Dairy BoardPiena pārstrādewww.bdb.lv2015
EcolutionsESCO http://atkaljaunsnams.lv2014 

                                                                REALIZĒTĀS INVESTĪCIJAS

Kopš darbības uzsākšanas 2005. gadā esam realizējuši 22 investīcijas. Dažas no tām:


Banga Ltd (fonds ZGI-3). Viens no zivju pārstrādes līderiem Latvijā. Fonda sniegtais atbalsts iekārtu iegādē ļāva dubultot apgrozījumu un strauji izplesties eksporta tirgos.

Stream Networks (fonds ZGI-1). Telekomunikāciju un IT ārpakalpojumu kompānija uzrādīja lieliskus izaugsmes rādītājus un iegādājās divus uzņēmumus: Latvijas interneta pionieri - uzņēmumu LATNET un telekomunikāciju uzņēmumu Telecentrs. Darījumu rezultātā izveidojās valstī otrs lielākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs korporatīvajā segmentā. Šobrīd uzņēmuma 100% kapitāla daļu īpašnieks ir mobilo sakaru operators «Bite Latvija».

Art Fairs Service (fonds ZGI-3). Investīcijas ļāva realizēt strauju ģeogrāfisko ekspansiju un jaunu tirgu iekarošanu Beļģijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Vācijā, Itālijā, Anglijā, Dānijā, Lielbritānijā, Spānijā un Latvijā. 99% no apgrozījuma veido eksports. Pārdošanas darījums saņēma Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācijas apbalvojumu kā “Gada pārdošana 2017”.

Uprent (fonds ZGI-3). Uzņēmums ir vadošais sūkņu un sūknēšanas sistēmu nomas pakalpojumu sniedzējs Austrumeiropā ar filiālēm Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. ZGI investīcijas sekmēja strauju izaugsmi un palīdzēja tālākā riska kapitāla fondu piesaistē.

Latvāņi (fonds ZGI-3).  Uzņēmums ir viens no Latvijas kokrūpniecības flagmaņiem. Tā pamatnodarbošanās ir līmēta bezzaru materiāla, granulu un brikešu ražošana. Ar fonda palīdzību tika veiktas lielas mēroga investīcijas ražošanas attīstībā, paplašinot piedāvātās produkcijas klāstu, palielinot automatizāciju un kāpinot rentabilitāti.

Naco Technologies (fonds ZGI-2).
 Inovatīvo nano pārklājumu tehnoloģiju uzņēmumu iegādājas Vācijas lielākais privātais uzņēmums Schaffler grupa, kas ir pasaules vadošais piegādātājs automobiļu un citām rūpniecības nozarēm. Šis notikums bija viens no gada nozīmīgākajiem uzņēmumu pārdošanas darījumiem Latvijā un ieguva titulu “Gada pārdošana 2015”.

Premium Medical (fonds ZGI-1). Vadošā premium klases klīnika Latvijā, kurā profesionālas un kvalitatīvas konsultācijas, izmeklējumus un ārstēšanu nodrošina vairāk nekā 100 speciālistu. ZGI Capital investīcijas ļāva strauji īstenot šo biznesa projektu. Šī ir pirmā medicīniskā iestāde Latvijā premium klīniku segmentā tā spēja izdzīvot un attīsties cauri ekonomiskās lejupslīdes periodam.  


 .